שמחה משפחתית

שמחה משפחתית

אירועים משפחתיים בכפר הנופש פרוד

בין אם זוהי התרבות הישראלית החמה והעוטפת או הדת היהודית ששמה דגש על ערכים של משפחה ו"יחד"- עבורינו הישראליים, אין כמו משפחה. כך למעשה, שמחות משפחתיות הופכות לעניין של יום ביומו, ומכיוון שלארח אירוע משפחתי בבית הוא לא סיפור פשוט, במציאות שבה איכות החיים היא גבוהה והכסף זמין יותר, חגיגות בקונסטלציה משפחתית מעתיקות מקומן מן הבית אל החוץ, ומתקיימות באולמות, בכפרי נופש בגני אירועים או במקומות ציבוריים מסוגים אחרים.

יום הולדת, בת מצווה או בר מצווה, מפגש משפחתי לדורותיו, שבת חתן או יום נישואין- יהא סוג השמחה שלכם ככל שיהיה- כפר הנופש פרוד מציע מתחם רחב ידיים, הכולל מתקנים ייעודים המתאימים לכל שמחה ואירוע.

להלן כל הפרטים הרלוונטיים:

  • לצורך קיום האירוע עצמו מעמיד כפר הנופש פרוד אולם אירועים אלגנטי (קישור לעמוד שבו יש פירוט על אולם האירועים) לקבוצות עד 50 איש.
  • קיימת אפשרות לשלב שירותי קייטרינג מלאים במהלך האירוע או כיבוד קל ושתייה בלבד.
  • "התפאורה הטבעית" של כפר הנופש, הממוקם בקיבוץ פרוד, בתוך חורש פראי, למראה המרהיב של נוף רכס הרי מירון, היא מושלמת לכל אירוע. החוגגים יוכלו לתפור אירוע שכולל שהייה בתוך אולם הכנסים ויציאה אל החוץ לצורך השתתפות בפעילות או אטרקציה שתופעל במהלך החגיגה, ובכך לאפשר לאורחים ליהנות משני העולמות: גם אווירה אינטימית עם הרבה פרטיות בתוך האולם, וגם התמזגות עם הטבע ועם נפלאות הבריאה שנחשפות בפני כל היוצאים מהאולם. האווירה בכפר הנופש היא שקטה, שלווה, נעימה, והיא תצבע כל אירוע משפחתי בהרבה שקט שהופך את ה"יחד" המשפחתי לנינוח ומרגיע.
  • ישנה אפשרות לקיים שמחות משפחתיות עם לינה. 32 יחידות הנופש שבכפר פרוד, המאובזרות היטב, מהוות פתרון לינה נוח למשפחות עם ילדים ולזוגות כאחד.
  • כפר הנופש פרוד הממוקם בתוך קיבוץ פרוד נמצא בלב ליבו של הגליל. זהו אזור רווי אפשרויות טיול ובילוי, כך שניתן לשלב במהלך האירוע גם אטרקציה מדליקה לכל המשפחה: טיול ג'יפים, טיול סוסים, ביקור בראש פינה, סיור יקבים ועוד- אירוע משפחתי בפרוד יהפוך לחוויה קסומה, שכל המשפחה תנצור לעוד הרבה שנים.