אולם כנסים לאירועים עסקיים

ישיבה, כנס עסקי, סדנאות או ימי עיון הם חלק בלתי נפרד מחייהם של עובדים בכל חברה או ארגון.
מטרתם של אירועים כאלה היא להעשיר את העובדים, לאפשר להם להתפתח מבחינה מקצועית ולפתח מיומנויות הנדרשות לביצוע התפקיד, לצ'פר אותם ולעשות להם כיף, לעדכן אותם בהתרחשויות בארגון וכן הלאה. אירועים עסקיים בדרך כלל מתקיימים באולם כנסים ראוי, מאובזר באופן הולם, המציע נוחות אקלימית, אווירה אינטימית והרבה פרטיות.

 

כפר הנופש פרוד מפעיל אולם כנסים מושלם לצרכים שלכם, בו תוכלו להוציא לפועל את ההרצאה, הכנס, יום העיון או הישיבה העסקית המתוכננים, והכל באווירה אלגנטית אך משפחתית, בחלל מודרני ומוקפד, אך גם מזמין ונעים:

 

  • אולם הכנסים שלנו הוא מתחם אירוח חדש ואיכותי, שעבר שיפוץ כולל והמאובזר בכל הדרוש לצורך הפקת אירועים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה, לקבוצות הכוללות עד 50 איש לכל היותר.
  • באולם הכנסים יעמדו לרשותכם האביזרים שלהלן: עמדת מרצה דיגיטלית, מערכת שמע, ברקו ומסך, חיבור לאינטרנט ו-50 כסאות סטודנט, שאל כל אחד מהם מחובר משטח כתיבה.
  • האולם הוא חלל המעוצב בסגנון מודרני-מינימליסטי ובקו נקי, נעים לשהות בין כתליו ויש בו אנרגיה חיובית, שוודאי תתרום לרמת הריכוז של נוכחי הכנס.
  • האולם ממוקם בלובי של חדר האוכל של הקיבוץ.
  • ליד אולם הכנסים ישנה גלרייה מרשימה של תמונות מתקופת ההקמה של הקיבוץ, בה יכולים לבקר כל משתמשי אולם הכנסים. האפשרות לבקר בגלרייה כזו, ולהציץ אל ההיסטוריה של הקיבוץ, על ההוואי שאפיין אותו בשנות ה-50' המוקדמות, תאפשר למארגני האירוע העסקי להוסיף עניין למהלך היום ולהכניס אליו "שובר שגרה" מיוחד עם קריצה נוסטלגית.

 

כפר הנופש פרוד מספק גם שירותים נלווים למשכירים את אולם הכנסים:

  • במידת הצורך קיימת אפשרות ליהנות משירותי הסעדה הכוללים ארוחת בוקר, ארוחת צהריים ו/או ארוחת ערב המוגשות בחדר האוכל של הקיבוץ.
  • את אולם הכנסים ניתן לשכור לצורך פעילות דו-יומית. במקרה כזה ניתן לנצל את 32 יחידות הנופש שבכפר הנופש פרוד, המציעות פתרון לינה נוח, מכובד וראוי עבור העובדים. היחידות עברו שיפוץ לאחרונה, הן חדישות, מאובזרות היטב וכוללות את כל הפסיליטיז הדרושים לשהייה נעימה ומפנקת.