האולמות שלנו

אירועים בפרוד

יום ההולדת של סבתא בלה מתקרב ואתם מחפשים מתחם לציין בו את האירוע? רוצים לחגוג אירוע שבת חתן באווירה מיוחדת והרחק מהבית? מתכננים אירוע עסקי ודרוש לכם מרחב הולם כדי לקיימו?
כפר הנופש פרוד מפעיל אולם כנסים מרשים שתוכלו לשכור כדי לממש את התוכניות שלכם.

אם בעבר שמחות ואירועים התקיימו, ברוב המקרים, בביתם הפרטים של בעלי השמחה, כיום, במציאות של שפע, שבה הכל הופך גרנדיוזי ואקסטרווגנטי, אירועים- משפחתיים או עסקיים- מתקיימים באולמות ראויים, שיש בהם אבזור מתאים, מזגן, מספיק ספייס ואווירה נעימה שתשדרג את האירוע.

אולם הכנסים והאירועים שמפעיל כפר הנופש פרוד עונה על כל הדרישות הללו.

הנה כל הפרטים:

 

  • אולם הכנסים שלנו הוא מתחם אירוח משופץ, חדש ואיכותי, מאובזר ומצוייד בכל הדרוש, המיועד להפקת כנסים, אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים ואירועים מכל סוג אחר ולכל מטרה, לקבוצות של עד 50 איש.
  • באולם הכנסים קיימת "עמדה חכמה", הכוללת עמדת מרצה ממוחשבת, ברקו ומסך, מערכת שמע, חיבור לאינטרנט ו-50 כסאות סטודנט עם משטח כתיבה המחובר לכל כסא.
  • אולם הכנסים הוא חלל נעים, המעוצב בסגנון מינימליסטי-מודרני ומרוצף ברצפת פרקט היוצרת בחדר אווירה חמימה ואינטימית.
  • האולם ממוקם בלובי של חדר האוכל של הקיבוץ.
  • ליד אולם הכנסים ישנה גלרייה מרשימה של תמונות מתקופת ההקמה של הקיבוץ, הפתוחה בפני המשתמשים באולם הכנסים. הגלריה נראית כמו ארכיון, והיא תספק הצצה להיסטוריה של המקום ולהוואי הקיבוצי של פעם. האפשרות לבקר בגלריה תוך כדי או לאחר הכנס או האירוע תזרים לאווירה קריצה של נוסטלגיה ותוסיף עניין למהלך היום.