אודות

אירוח כפרי  פרוד ממוקם בלבו של  קיבוץ פרוד שבגליל העליון, סמוך לצפת ,במרכז הגליל על אם הדרך בין כרמיאל לצפת.

אירוח כפרי פרוד נמצא במרכז הגליל, בין כרמיאל לצפת. אירוח כפרי פרוד כולל 32 יחידות דיור צמודות קרקע, שעברו שיפוץ בשנת 2009 ושודרגו על מנת לספק לאורחים נוחות מירבית ואסתטיקה ברמה גבוהה.
המיקום של אירוח כפרי פרוד בלב ליבו של הגליל (למעשה, בדיוק על קו הגבול שעובר בין הגליל העליון לגליל התחתון והמפריד בין הגליל המזרחי לגליל המערבי), ובאותה נשימה, בתוך חורש טבעי שופע עצי שקד, עצי לימון, עצי זית ואלונים הוא אידיאלי עבור נופשים ומטיילים מכל הסוגים, גם האקטיביסטיים, שאוהבים להספיק כמה שיותר, וגם חובבי השקט הזקוקים לפסק זמן ומנוחה.
נופשים ומטיילים שירצו לתור את הסביבה ולגלות את נפלאותיו של הצפון יוכלו להתרחץ במימי הכנרת, לטייל בשמורת הטבע הר מירון או בנחל עמוד, לבקר בקברי צדיקים ולחוות אירוח דרוזי באחד מהכפרים שבסביבה. לעומתם, משפחות המבקשות לתפוס קצת שלווה יוכלו לנצל את המדשאות הירוקות ורחבות הידיים שמחוץ למבני המגורים, ליהנות מהנוף הפסטורלי, להתמזג עם הטבע שמקיף את מבני האירוח ולנשום אוויר צח ונקי.
אירוח כפרי פרוד מתגאה בהיקף מרשים של לקוחות חוזרים (80%!), ששבים אליו מידי שנה ולעיתים מספר פעמים בשנה, בזכות ה"נוף המשכר" (דויד ארנליב, 2006), "קבלת הפנים הלבבית" (דב ל', 2011), ה"שרות מכל הלב" (חגי נגר, 2010), "המקום הנקי והאסתטי" (מרים זיסמן, 2012), "המדשאות הירוקות והשלווה" (אורה מנור, 2013).
ליאונרדו דה וינצ'י אמר פעם, שפשטות היא התחכום האולטימטיבי, ואנחנו טוענים, שאת האמירה הזו הוא ייחס לאירוח כפרי פרוד. החל מיחידות האירוח שמציע הכפר, דרך הטבע האותנטי ועד לצוות העובדים באירוח כפרי פרוד שיקבל את פניכם- הפשטות, נעדרת היומרות, נמצאת בכל פינה, ודווקא היא זו שהופכת את השהות באירוח כפרי פרוד למיוחדת במינה, ואת האווירה הקיימת בו לכל כך אמיתית.
אם אתם מחפשים מקום קסום לבלות בו בסוף השבוע, בחג או במהלך החופשה, נשמח לקבל אתכם בזרועות פתוחות, ולהציע לכם אירוח כיד המלך, שיגרום גם לכם, כמו ליתר האורחים שלנו, פשוט להתמכר!
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לשוטט באתר שלנו כדי להתרשם מהחדרים ומהמתקנים שאנחנו מעמידים לרשות האורחים שלנו, לקבל הצצה אל הנוף המקסים באירוח כפרי פרוד וללמוד קצת על הפעילויות והאטרקציות שמציע האזור.